13 czerwca 2026 r. Zespół Taneczny „Seniority” z UTW Stargard, wystąpił w Jubileuszowej 10 Edycji ArtFestiwalu połączonej z 46 Międzynarodowym Zjazdem Hanzy, podczas której, Stargard na kilka dni zmienił się w przestrzeń pełną koncertów, wystaw, pokazów, spotkań i wydarzeń plenerowych.
Pierwszy występ zespołu to „Latino mix”, układ formacyjny, za który zespół zdobywał prestiżowe nagrody. W drugiej odsłonie Seniority zatańczyły połączenie trzech różnych choreografii: despacito, salsy i zumby. Potem do piosenki pt.: „ Serduszko puka…”, którą śpiewała Wiesława Gutowska, zespół bawił widzów w rytmie (oczywiście) cza czy. Kończąc swoje występy dziewczyny wraz z Wiesią zaprosiły wszystkich zebranych do wspólnej zabawy.
Był to dzień pełen muzyki, tańca i wyjątkowej atmosfery.
ArtFestiwal, który zmienił nasze miasto w wielką galerię sztuki, zespół pożegnał na rok.
Do zobaczenia w 2027 roku!!!