Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Stargardzie realizują kolejny projekt w ramach Ogólnopolskiej Akcji TVP „Polska na TAK!”. Jest to wyjątkowe przedsięwzięcie wokalne, którego celem jest nagranie teledysku do hymnu akcji – utworu „Polska na TAK!”.
Projekt ma charakter międzypokoleniowy i integruje mieszkańców naszego miasta. Uczestniczą w nim dzieci i młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury, dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 „Mali Artyści”, chór ze Szkoły Podstawowej nr 11 oraz słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
We wtorek, 23 czerwca 2026 r., rozpocznie się nagrywanie teledysku do utworu „Polska na TAK!”, który – obok walorów wokalnych i artystycznych – będzie promował nasze miasto w programach Telewizji Polskiej.
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia, wielu twórczych inspiracji oraz satysfakcji z udziału w tym wyjątkowym projekcie.
Fotorelacja z przygotowań do nagrania teledysku w załączeniu.
Opracowała: Wiesława Gutowska
Wstawiła: Halina Gębka